Správa a budování IT infrastruktury

informační technologie a digitalizace dokumentů

Správa a budování IT infrastruktury

Zakládáte novou firmu, rozšiřujete stávající nebo chcete inovovat a držet krok s dobou? Využijte outsourcingu IT, postaráme se o vše od instalace Officu po poslední kabel do tiskárny.

Správně zvolená IT infrastruktura zajišťuje plynulý provoz každé formy. Naši experti zanalyzují vaše potřeby a současný stav a navrhnout zlepšení kompatibilní s vašimi možnostmi. Postaráme se o váš software (instalace a integrace nových systémů, aktualizace stávajících, konfigurace, zasíťování aj.) a navrhneme strukturu hardware (nákup, konfigurace a implementace serverů, PC, tiskáren aj.). Poskytneme také odborné poradenství, školení a dlouhodobou podporu vašim zaměstnancům, dohlédneme na správné zabezpečení a zálohování systémů a externí správu sítě.

 

V čem je naše výhoda?

  • ušetříme vám čas i řadu problémů při selekci služeb

  • zaštítíme všechny potřebné kroky, tedy návrh, provedení, správu i údržbu

  • poskytneme vám takové řešení, abychom se co nejvíce přiblížili vašim finančním i časovým možnostem

  • jednáme lidsky, otevřeně a srozumitelně, víme, že každý není odborník na IT

Co ještě umíme

Chcete zkvalitnit vaše firemní procesy a ušetřit si zbytečnou práci? Ukážeme vám, jak vést firmu co nejefektivněji a odstranit spoustu problémů.

Nevyhovuje vám současná situace, uvažujete o pořízení nového hardwaru nebo potřebujete, aby se vám někdo kompletně postaral o vaší infrastrukturu? Vše pro vás rádi zařídíme.