O nás

informační technologie a digitalizace dokumentů

O nás

Naším cílem je poskytovat firmám služby tak, abychom co nejvíce usnadnili a zefektivnili firemní procesy a zároveň jim šetřili náklady i čas.

ATERRA IT původně vznikla za účelem komplexního doplnění služeb holdingu Aterra Group, který se zabývá účetnictvím, právním a daňovým poradenstvím, daňovými audity, obchodem a dalším. Postupně jsme se vyvinuli v samostatnou dceřinou firmu, která dnes poskytuje širokou škálu služeb z oboru informačních technologií externím klientům, stále se zázemím a know-how úspěšného holdingu.

Jsme mladý, avšak zkušený tým s přesahem do mnoha oborů. Dáváme si záležet na kvalitách našich služeb, vždy se věnujeme pouze takovému počtu klientů, jak nám dovolují naše kapacity, a to s plným nasazením. Jelikož jsou pro nás informační technologie zároveň i koníčkem, neustále sledujeme novinky na trhu. Zaměřujeme se na českou klientelu, pracujeme výhradně se softwary v českém jazyce.

Naším cílem je poskytovat firmám služby tak, abychom co nejvíce usnadnili a zefektivnili firemní procesy a zároveň jim šetřili náklady i čas. Snažíme se, aby byla spolupráce s námi příjemná a srozumitelná.

 

Kdo se vám bude věnovat?

odborníci na IT digitalizace dokumentů vytěžování dat

Tomáš Křikava

CEO

Tomáš je špičkový odborník na vývoj, implementaci a školení v oblasti podnikových informačních systémů a souvisejících nástrojů. Má hluboké znalosti jednotlivých produktů a jeho specialitou je tvorba komplexních balíčků IT řešení pro konkrétní firmy tak, aby zvýšily výkonnost celé společnosti. Zároveň těží ze svých manažerských zkušeností v oboru obchodu a gastronomie.

tomas.krikava@aterra-it.cz

odborníci na IT digitalizace dokumentů vytěžování dat

Martin Kilián

IT SPECIALISTA

Martin působí jako IT specialista už více jak 16 let a je skutečným znalcem svého oboru.

martin.kilian@aterra-it.cz

odborníci na IT digitalizace dokumentů vytěžování dat

Tomáš Červinek

Konzultant

Tomáš začínal na pozici vedoucího e-shopu a logistiky, posléze několik let působil jako konzultant IT v oboru výroby, skladů, přepravních služeb či CRM. Jeho silnou stránkou je prozákaznický přístup, výborná komunikace a perfektní analytika, zároveň má zkušenosti z mnoha oblastí podnikání. Zlepšení firemních procesů u svých klientů bere jako osobní výzvu, poskytuje skvělý servis při nastavení a implementaci IS. Se svými pedagogickými schopnostmi zvládne zaškolit jakéhokoli uživatele.

tomas.cervinek@aterra-it.cz

........

.........